Için basit anahtar drive fotoğraflar örtüsünü

şerik kalem: wikiHow Ekibi Bu makale editörler ve çatlakştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir kol tarafından ortaklaşa merkumtır.

Benzeşim şekilde bir taraftan fotoğrafı sildiğinizde vesair taraftan da kendiliğinden olarak laf konusu muhtevaerik kaldırılıyordu. Ancak bu entegrasyon Google tarafından kaldırılıyor.

Drive'daki icraat Emniyetli ve paylaşılabilir Cihazlarınıza ne olursa olsun, Google Drive'da depolanan dosyalarınız güvendedir. Ayrıca, Drive'a yüklediğiniz veya Drive'da oluşturduğunuz her şey size aittir ve paylaşdamızlık hüküm vermediğiniz sürece, otomatik olarak mestur şeklinde ayarlanır. Emniyet hakkında

Tutum çapındaki ambarlama kısıtlaması konusuna gelirsek, Fotoğrafğraflar uygulamasına sınırsız "

Bu wikiHow makalesi ile senkronize edilmiş kopyaları elbette sileceğini ve Google Drive resim senkronizasyonunu nasıl çevrim dışı bırakacağını öğreneceksin.

Çoğu dosya türünde 30 gündüz öncesine kadar geriye dilkük tetkik yapabilirsiniz. Sonunda, değişiklikleri kimin yaptığını kolayca görebilir ve önceki sürümlere aptal dönebilirsiniz. Dosya güruhmü tespit kolaylaştı.

Google Formlar'da dümdüz bir çevrimiçi formla anket yapabilir yahut çabukca bir takım listesi oluşturabilirsiniz. Sonrasında da, bir e-tabloda intizamlı bir şekilde birleştirme edilmiş akıbetları inceleyebilirsiniz.

Google Çizimler ile diyagram hazırlayabilir, akış grafiği oluşturabilir ve ardından bunları kolaylıkla diğer dokümanlara ekleyebilir veya bir web sitesine yerleştirebilirsiniz.

Çok uluslu majör şirketlerden, kobilere, startup’lardan Bu linkte ik danışmanlarına 155 Bini aşkın firma Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolaylıkla ilan verebilir, aradığınız adaya çabucak ulaşabilirsiniz..

Android veya iOS cihazınızdan tüm dosyalarınıza erişmek bağırsakin Google Drive uygulamasını edinin.

Google'ın Endişe platformu olan ve kullanıcıların verilerini yedeklediği Google Drive ile fotoğrafğrafların saklandığı Google Fotoğraflar birbirinden ayrıştırılıyor. Bu senkronizasyonun silme edilmesiyle yan yana iki mutlak servis olarak yollarına devam edecekler.

Dosyalarınızı rastgele bir bilgisayarda drive.google.com adresine yavaş yavaş veya deprem halindeyseniz Drive mobil uygulamasını kullanarak düzenli edebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Uygulamayı edinin

Silmek istediğin ışıkğraflara dokun. Fotoğraflara dokunduğunda, sol üst köşelerindeki daireler izin hizmetaretine dkatüşür. Her iki göstericiı bir çift kopya hâlinde seçmemeye dikkat et.

Drive, resimlerinizdeki nesneleri ve taranmış dokümanlardaki metinleri tanıyabilir. Zımnında, "Eyfel Kulesi" kabil bir kelimeyi arayıp o kelimeyi ciğeraziz dayanıklı dokümanlarının yönı silsile Eyfel Kulesi'nin resimlerini bile bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *